נציגי עמותת קלאבהאוס עמית בכנס אקסטראביליטי 2021 - של מכללת דוד ילין

עמותת קלאבהאוס עמית גאה בנציגיה המכובדים המשתתפים השנה
בכנס אקסטראביליטי 2021- של מכללת דוד ילין, אתם מוזמנים להירשם לכנס הייחודי, השלישי במספר, של מכללת דוד ילין.


בין מארגני הכנס, משתתפים איל וסילביה שמנחים בשותפות עם דנה גולדמן שלנו- קורס במנהיגות ויוזמה חברתית(שנה שנייה שלנו יחד) לסטודנטים לחינוך וחברים מקלאבהאוס ירושלים יחד. מכאן למעשה הקשר הראשוני וכאן נוצר הקליק שהוביל לשותפות המיוחדת והמעצימה.

 

אנו מזמינים אתכם לקרוא בקישור המצורף על אקסטרביליטי כדי לקבל מושג במה מדובר, איך אנחנו קשורים לעניין? אנחנו, והכוונה לתנועה ולמודל שלנו, הוזמנו להצטרף כשותפים ללמידה, לפיתוח וקידום התפיסה הכללית שעומדת בבסיס האקסטרביליטי בהקשר החברתי.

 

מבחינת המארגנים, אנחנו השותפים הכי טבעיים לנושא, בגלל העקרונות שעומדים בבסיס המודל שלנו (הדוגמא הכי מובהקת היא שותפות אבל יש עוד) שהם הקרקע הכי טובה, נכונה ומאפשרת לאקסטרביליטי, ובהקשר של הכנס, למנהיגות, לצמוח.
לנו יש מושב ביום הראשון של הכנס- תהיה לנו חצי שעה לדבר על מנהיגות בהקשר של מודל הקלאבהאוס ושל אקסטרביליטי – סרג', סיירוס מהפאונטיןהאוס בניו יורק, שמעון/לאה ואני מקלאהאוס ירושלים, נציג את הדברים.

 

בשלב השני נתפצל יחד עם שאר המשתתפים, לצוותי חשיבה ועבודה (בזום ופרונטלי) -על איך מיישמים את הסטנדרטים שלנו בתחומי חיים אחרים (נגיד חינוך) ועל ידי כך, מסייעים לצלוח אתגרים שונים/ לשנות תפיסה והתנהלות וכו'.

אנחנו מאד מזוהים ומזדהים עם תפיסה שקוראת לשותפות, לשוויון הזדמנויות לעשייה ולצמיחה, למסמוס המחיצות והסטיגמות.. ולכן גם הצטרפנו לעניין, לפחות לכנס אחד.


אנחנו מאד מתרגשים שהשם של הקהילה הבינלאומית שלנו בכלל, ושל העמותה שלנו בפרט, מופיעים בהקשר של כנס שמכוון לתפיסות אלו ושמחים שהמודל שלנו מקבל במה ועוד חשיפה, בטח ברמה בינלאומית 🙂

שתפו את הכתבה: