הזדמנויות חדשות ומרגשות לחברי קלאבהאוס נצרת עלית

בזכות תעסוקות מעבריות חדשות במפעל "אפקטבעי"

חדשות טובות לקלאבהאוס שלנו!!

אחרי תקופה די יבשה בכל הנושא של תעסוקות מעבריות, נפתחו 4 משרות במפעל 'אפקטבעי' שבכפר ברוך, זאת בשיתוף פעולה עם מנכ"ל המפעל עופר בן דוד, שהוא גם חבר בוועד המנהל של העמותה.

תעסוקה מעברית מוגדרת כתעסוקה זמנית לשישה חודשים, כאשר בתום התקופה מוחלפים החברים באחרים. כך, ניתנת הזדמנות לחברים רבים יותר להתנסות בעבודה פשוטה יחסית, עם תמיכה מקיפה ועוטפת של הקלאבהאוס. תעסוקה מעברית היא אחת מהדרישות של הקלאבהאוס הבינלאומי להארכת ההסמכה לקלאבהאוס שלנו ובכלל.

על פי הגדרתה של תעסוקה מעברית, העבודה חייבת להיות לא מורכבת וזאת בשביל שהחברים יוכלו להתנסות בשוק העבודה החופשי. בעבודה הנ"ל יצטרכו לשקול חטיפי אנרגיה למשקל הנדרש.

נערכה בקלאבהאוס פגישה עם חברים המעוניינים להשתלב בתעסוקה זו, בהנחייתה של שירן, רכזת התעסוקה בקלאבהאוס, ובה דנו יחד לגבי המשמרות שהחברים רוצים שהתעסוקה תפעל בהם, וגם ניתנו פרטים לגבי העבודה.

בחירת החברים שיתחילו לעבוד, יערכו בשני שלבים: בשלב הראשון יערכו פגישות ראשוניות שבהן תיבדק התאמה בסיסית למשרה, בשלב השני תיערך הגרלה בין כל המתאימים.

בתעסוקה המעברית יש ליווי על ידי איש צוות מהקלאבהאוס שיבחר למשרה הנ"ל, והחלפה בעת הצורך. בהמשך יערך לימוד בקלאבהאוס לגבי מה זה תעסוקה מעברית, מודל בינלאומי שנולד בקלאבהאוס הראשון בארה"ב.

שיהיה בהצלחה לכולם!!!

לוגו קלבהאוס עמית נצרת עלית
לוגו חברת אפקטבעי מוצרי טבע ובריאות