אמריקה וישראל- יחסים חמים ורווחים הדדיים!

השבוע הגיע אלינו סטודנטית חדשה לקלאבהאוס, מה שמיוחד הוא שהיא לא סטודנטית רגילה אלא סטודנטית שבאה אלינו מארה"ב כדי ללמוד פה בארץ ובאה אלינו לקלאבהאוס כדי לעשות סטאז'.

ההחלטה להגיע לקלאבהאוס הגיע מרעיון של חברה שהמליצה לה להגיע אלינו ואמרה לה שזה מקום מדהים ומרתק. היא מעולם לא שמעה על הקלאבהאוס אבל עשתה שיעורי בית וקראה על הפעילות של המקום ומאוד התחברה לרעיון.

היא תהיה איתנו 3 שבועות ועדיין לא יודעת מה בדיוק תעשה פה, אבל היא נחושה לעזור ולעשות מה שיידרש. אנחנו מקווים שיהיה לה טוב איתנו כאן, שהיא תהנה מהעבודה, תתחבר לנושא בריאות הנפש ותמשיך לעזור גם לאחרים. מהיכרות קצרה איתה- היא נשמעת ונראית אכפתית וטובת לב עם רצון ומוטיבציה לעזור ולתמוך. בהצלחה!!!

America and Israel – warm relations and mutual profits!

This week a new student came to the clubhouse. What’s special is that she is a student who came to us from the USA to study here in Israel and she came to the clubhouse to do a practicum.

The decision to come to the clubhouse came from a friend of her who recommended to her to come to this place because, she told her, it is an amazing and exciting place. She had never heard of the clubhouse before but she did "homework" and read about the activities of the clubhouse and she liked it.

גילה ומקנזי 2 בנות עומדות ליד דלת ועליה שלט ברוכים הבאים באנגלית ירושלים קלאבהאוס