יום הספורט השנתי של העמותה: מקדמים  אורח חיים בריא יותר, נהנים יותר ומאתגרים את גבולות הפחד וההתמודדות!!

השנה, זכינו לעשות יום ספורט עמותתי מיוחד במינו.

בזכות תרומה נדיבה מאוד של קרן אריסון- קיימנו גם השנה יום הספורט לכל חברי העמותה (יום הספורט בדרך כלל מתקיים רק אחת לשנתיים).

בנוסף- בזכות אותה התרומה של הקרן, הבאנו השנה מפעיל חיצוני שאתגר אותנו בפארק חבלים מיוחד וכך-האתגר השנה לא היה רק אתגר פיזי, אלא גם מנטלי. 

כולנו (120 חברים משלושת הקלאבהאוסים של העמותה) הרגשנו את ההשקעה הרבה ביום המיוחד שאורגן ותוכנן על ידי צוות הספורט של שלושת הקלאבהאוסים.

התגובות היו נלהבות במיוחד, אנשים התגברו על פחדים וצלחו משימות אישיות וקבוצתיות. רק מי שהגיע והתנסה יוכל להבין את גודל האתגר ואת תחושת ההצלחה שליוותה כל אחד מאתנו שהצליח להתגבר על עצמו ועל פחדיו.

התרגשנו במיוחד כשילדי הגנים מקיבוץ רמת דוד (שאירח אותנו) הצטרפו אלינו לפעילות ומשכו יחד אתנו את חבל האומגה ועודדו אותנו בקולי קולות.

אנו רוצים להודות לצוות המארגן, על יום מושלם, מושקע ביותר, עם אוכל טעים, פרסים שווים, אתגרים מיוחדים ותחושה של הצלחה ושמחה.

אנו רוצים להודות במיוחד לקרן אריסון על התרומה שאפשרה זאת ולקיבוץ רמת דוד על האירוח המקסים מדי שנה.

איש בריתמה בפארק חבלים ואישה לידו עוזרת לו ומעוודדת יום ספורט קלבהאוס 20194 נשים עומדות מחובקות ומחייכות למצלמה קלאבהאוס ייום ספורטחבר הולך על חבל ומחזיק בחבל בפארק חבלים קלאבהאוס יום ספורטקבוצה של אנשים מושכת בחבל ברקע עצים ודשא קלאבהאוש יום ספורטחבר על עץ גבוה מטפס בקיר טיפוס על עץ קלאבהאוס יום ספורט2 אנשים מטפסים בפארק חבלים אחת בקידמת התמונה והשני ברקע קלאבהאוס 2019